Ponukaclose

Páci sa vám rezervácia telefonicky?

Zavolajte nám teraz!

callZákaznícky servis
chevron_right

Prečo martiGO?

Prečo martiGO?

Pretože naším cieľom je uľahčiť vám život bezpečnými a flexibilnými spôsobmi platby a zároveň nájsť pre vás tú najvhodnejšiu letenku, kdekoľvek a kedykoľvek chcete.

Nájdite najlepší lístok s martiGO! Tak ako?

Kamkoľvek chcete cestovať, martiGO vám ponúka najlepšiu letenku s garanciou najlepšej ceny tým, že sa spýtate na lety a kampane viac ako 540 leteckých spoločností, s možnosťou priameho alebo prestupného letu.

Kúpte si lístok teraz, plaťte ako chcete!

Bezrizikovú a bezpečnú platbu môžete uskutočniť rôznymi možnosťami, od kreditnej karty až po bankový prevod. Možnosť platby kartami Mastercard, Visa, Paypal a SOFORTÜBERWEISUNG

Dokonalá spokojnosť zákazníkov

S naším úplne bezplatným zákazníckym servisom poskytujeme našim milým zákazníkom najlepšiu a kvalitnú používateľskú skúsenosť v tureckom, nemeckom a anglickom jazyku a v tomto smere sme asertívni. Keď zavoláte do martiGO, stretnete našich kolegov, ktorí vám vedia odpovedať na každú otázku a snažia sa nájsť riešenia vašich problémov. Ako vždy hovoríme: „Služba začína po predaji u nás“

Žiadna panika! S martiGO ste pripravení na nečakané prekvapenia.

Zmeny cestovných plánov na poslednú chvíľu alebo neočakávaná nutnosť cestovania postihli každého z nás. V takých prípadoch, kde je potrebné rýchle riešenie, oceníte flexibilitu nákupu lístkov online a možnosť zakúpiť si lístok bez akýchkoľvek prekážok, hlavne cez vikendy, sviatky a sviatky.. martiGO vám uľahčuje život.