Ponukaclose

Páci sa vám rezervácia telefonicky?

Zavolajte nám teraz!

Letenka - Casto kladené otázky

Zadajte svoju otázku do pola vyhladávania alebo sa pozrite na témy v kategóriách.

search

Čo je klasifikované ako online registrácia?

Čo je online registrácia?

 

Online check-in možno klasifikovať ako výber sedadiel v lietadle cez internet z počítača alebo telefónu. Stručne povedané, bez toho, aby ste museli čakať na dlhé fronty na registráciu lietadla na letisku, ten istý proces sa vykonáva online vopred.

 

Ako sa vykonáva online registrácia?

 

Prvou podmienkou pre online registráciu je, že máte letenku. Online registrácia sa začína 24 alebo 72 hodín pred odchodom a končí až 45 alebo 60 minút pred letom.

 

Online registráciu nájdete na webovej stránke leteckej spoločnosti, z ktorej ste si zakúpili lístok, a kliknite na kartu „„ Online ““. V tejto časti zadajte svoj kód PNR (číslo rezervácie) a svoje krstné meno. Ak letecká spoločnosť umožňuje výber sedadla, vyberte svoje sedadlo a dokončite proces. Niektoré letecké spoločnosti ponúkajú možnosť výberu jedla alebo extra batožiny.

 

Ako získam palubný lístok po online registrácii?

 

Po online registrácii sa vaše podrobnosti o palubnom priechode odošlú na vašu e-mailovú adresu. Môžete vytlačiť palubný priechod, ktorý ste dostali e-mailom, alebo ho použiť ako letový palubný priechod na mobilnom telefóne s čiarovým kódom na karte. počítadlá na letisku bez čakania v dlhej fronte.

 

Ak nemáte žiadnu batožinu a nevytlačite svoj palubný vstup, môžete si tiež ľahko vyzdvihnúť palubný lístok z obrazoviek v centrálnych oblastiach na letiskách.